Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

28.12.2012

Науковці НГУ отримали держпремію

25 грудня 2012 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров у м. Київ вручив Державні премії України в галузі науки і техніки. Серед провідних науковців держави нагороди отримали професори кафедри підземної розробки родовищ Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Олександра Кузьменка та Ірини Ковалевської.


Згідно Указу Президента України № 329/2012 від 18.05.2012 «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки» колективу авторів (Національний гірничий університет та ДТЕК «Павлоградвугілля») за роботу «Сучасні технології комплексної розробки вугільних родовищ України в гірничо-геологічних умовах відпрацювання тонких та надтонких пластів» було присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки.

Лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки Національного гірничого університету та ДТЕК «Павлоградвугілля» (м. Київ)

Зліва-направо (перший ряд): Вівчаренко О.В.,Гречушкін В.В., Кузьменко О.М., Патон Б.Є., В’ялий К.І., Мартовицький А.В., Ковалевська І.А.;

(другий ряд): Черватюк В.Г., Копилов О.П.,Чередниченко Ю.Я.


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт