Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк вручив головному науковому співробітникові відділу соціальної інфраструктури Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України, доктору економічних наук, професору, заслуженому економістові України Надії Дєєвій медаль «Знак вдячності НГУ».
Рівно 75 років тому у вересні 1938 року першокурсник ДГІ-НГУ Анатолій Зільберман почав здобувати професію гірничого інженера. Відтоді Анатолій Ілліч ніколи не розлучався з рідним вузом, тут пройшли його студентські роки, навчання в аспірантурі, викладацька й навчальна робота. На жаль, вже немає з нами заслуженого професора Національного гірничого університету доктора технічних наук А.І.Зільбермана.
1 серпня на 60 році життя після тяжкої хвороби пішов з життя декан механіко-машинобудівного факультету, завідувач кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки, доктор технічних наук, професор Сергій Євгенович Блохін
В НГУ вчора з’явились рейтинги та списки рекомендованих до вступу (1 хвиля) - усі бажаючи можуть шукати своє прізвище на стендах в четвертому корпусі університету.
1 серпня на 60 році життя після тяжкої хвороби пішов з життя декан механіко-машинобудівного факультету, завідувач кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки, доктор технічних наук, професор Сергій Євгенович Блохін. Ректорат, профком, деканат ММФ глибокоспівчувають сім’ї, рідним і близьким покійного. Громадянська панахида відбудеться 3.08.2013 о 10.30 за адресою вул.Лазаряна, 1
В НГУ прийом документів пройшов оперативно і без затримок. Лише на початку липня можна було побачити черги абітурієнтів, а далі процес пішов за усталеним графіком.
З 7 по 18 липня делегація Національного гірничого університету у складі докторанта кафедри підземної розробки родовищ (ПРР НГУ) доцента Олега Хоменка і завідувача кафедри гідрогеології та інженерної геології професора Дмитра Рудакова відвідала Народну республіку Монголію. Поїздка була організована Урановою енергетичною компанією «Мон-Атом» за підтримки Монгольського університету науки і технології. Кафедру ПРР НГУ єднає багаторічна плідна співпраця з монгольськими викладачами, дослідниками та виробничниками в галузі розробки уранових родовищ.