Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

30.05.2014 Успішно завершила наукове стажування у Технічному університеті «Фрайберзька гірнича академія» доцент кафедри екології І.І. Клімкіна

Протягом кількох років зміцнюється міжнародне наукове співробітництво Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» з Технічним Університетом «Фрайберзька гірнича академія».

30.05.2014 НАУКОВА СЕСІЯ ВЧЕНОЇ РАДИ НГУ

Вчена рада Національного гірничого університету розглянула питання «Щодо результатів науково-дослідної роботи за держбюджетними тематиками, виконання яких завершується у поточному році»

29.05.2014 Пропозиція для студентів НГУ спеціальності Маркетинг

Конкурентоспроможність випускника університету на ринку праці визначається сукупністю його компетенцій, набутих протягом навчання. Базовий перелік компетенцій формується змістом програми професійної підготовки відповідного рівня.

29.05.2014 Відкриття курсів «Бізнес-планування» згідно Програми НАТО - Україна

27 травня відбулося відкриття навчально-тренувальних курсів «Бізнес-планування» згідно Програми НАТО-Україна з перепідготовки колишніх військовослужбовців. У цьому році це перший подібний курс в Україні.

28.05.2014 «Сhicos, Сhicas... y nosotras» студенти НГУ взяли участь у зустрічі з автором підручників з іспанської мови

22 травня в Багатопрофільному навчально-реабілітаційно ресурсно-методичному центрі корекційної роботи та інклюзивного навчання Дніпропетровської обласної ради відбулася довгоочікувана зустріч школярів і Марії Анхелес Паломіно, автора підручника '' Сhicos Сhicas '', з яким працюють учні.

28.05.2014 Молоді вчені гірничого - лауреати Премії Президента України

Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк урочисто привітав з врученням Свідоцва лауреатів премії Президента

28.05.2014 Про альтернативні джерела енергії розповідають спеціалісти НГУ в програмі "Аграрна Дніпропетровщина" (ВІДЕО)

Альтернативні джерела енергії та їх використання в аграрному секторі обговорювали в програмі "Аграрна Дніпропетровщина" на 51 телеканалі, за участю спеціалістів НГУ.

27.05.2014 Студент Національного гірничого університету Елтон Д'ямонтіно Самос із Анголи своїм співом підкорив Дніпропетровськ (ВІДЕО)

Проникливе виконання пісні "Ніч яка місячна, зоряна, ясная" на Гончарівських читаннях в НГУ привернуло до Елтона увагу ЗМІ, а в рідному вузі принесло популярність.

26.05.2014 Міжнародний проекті «ЄВРОСТУДЕНТ»

Центр соціологічного аудиту протягом травня поточного року приймає участь у багаторічному міжнародному проекті «ЄВРОСТУДЕНТ» (www.eurostudent.eu), метою якого є вивчення думок та настроїв студентів.

26.05.2014 Зі святом, «Обертон»!

Свою творчу, 43 річницю пісенної діяльності відзначив великим концертом народний аматорський чоловічий ансамбль Національного гірничого університету «Обертон». Привітати колектив завітали студенти, викладачі та співаки різних поколінь ансамблю.


Новости 101 - 110 із 1392
Початок | Попер. | 9 10 11 12 13 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт