Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

02.10.2013 Фонтантана арматура – «ялинка»

На знак особливої ​​прихильності до студентів-гірникам і викладачам кафедри ТСТ керівництво ПСГ для проведення практичних і лабораторних робіт з дисциплін, які викладаються на кафедрі в якості наглядового посібника надано в повному комплекті фонтантану арматуру - «ялинку», яка монтується на колонну головку свердловини для контролю та режиму її експлуатації. Гілки «ялинки» з'єднують з трубопроводами промислу.

01.10.2013 Як квіти прикрасили наш університет (ВІДЕО)

Університетська благодійна виставка-продаж квітів пройшла на «ура»!

01.10.2013 Оголошено нові конкурси Дніпропетровської облдержаміністрації для молодих учених

Дніпропетровською облдержадміністрацією дано старт щорічному конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Виявлення талановитих молодих учених і матеріальне заохочення наукових ініціатив – ось основні задачі цього конкурсу.

30.09.2013 «Зелені творіння природи»,

Запрошуємо взяти участь у благодійній виставці-продажі квітів «Зелені творіння природи», яка відбудеться 30 вересня

27.09.2013 Університет пишається

ЩИРО ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ КОРПОРАЦІЇ NATIONAL INSTRUMENTS

27.09.2013 Квест "NMU-Q"

26 вересня Радою студентів та Комітетом у справах молоді був організован щорічний квест "NMU-Q" для першокурників на знання території університету

26.09.2013 Відкриття навчально-тренувальних курсів «Бізнес-планування» згідно Програми НАТО-Україна

26 вересня 2013 року відбулося відкриття навчально-тренувальних курсів «Бізнес-планування» згідно Програми НАТО-Україна з перепідготовки колишніх військовослужбовців.

26.09.2013 Студенти й асистенти з ФРН прослухали лекцію в НГУ

Торік група студенті в і аспірантів з Рейн-Вестфальського технічного університету (Аахенський університет, RWTH, ФРН) вперше побувала в Україні і в НГУ на практиці. І якщо хтось думає, що іноземним студентам у нас нецікаво і нема чого навчитися, то той глибоко помиляється. Професор, доктор-інженер Крістіан Німан-Деліус з Аахенського університету, який керував практикою, висловив велике задоволення після її проведення. Особливо пізнавальними для німецьких практикантів виявилися спуски у вугільні шахти, бо у Німеччині вони наразі закриті.

25.09.2013 Червоноармійські гірники отримали від держави ордени та медалі

У Донецькій облдержадміністрації напередодні Дня Незалежності України та професійного свята шахтарів кращі представники різних професій отримали державні нагороди. Гірники червоноармійських підприємств теж були відзначені державними нагородами.

24.09.2013 Випускникам спільної магістерської програми НГУ і Вищої банківської школи (м. Вроцлав, Польща) вручили дипломи

Навчання за цією програмою тривало рік. Одинадцятеро студентів-економістів НГУ здобували знання як у ВБШ, так і в стінах НГУ, де для них викладали польські й українські викладачі.


Новости 431 - 440 із 1392
Початок | Попер. | 42 43 44 45 46 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт