Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

13.11.2012 Німці в городі!

До Національного гірничого університету 9 листопада, День писемності української мови, завітала… ні, не делегація з Німеччини, а феєрично талановита Леся Степовичка. Презентація її нової книги «Німці в городі» у нашому гірничому стала святом творчого спілкування.

13.11.2012 Події в НГУ на початку листопада (ВІДЕО)

Що цікавого відбулося в НГУ на початку листопада?

12.11.2012 Науково-практична конференція « Сучасні стратегії та методи навчального перекладу»

16 Листопада в Національному Гірничому Університеті відбудеться науково-практична конференція «Сучасні стратегії та методи навчального перекладу».

09.11.2012 Зустріч першокурсників з криворізьким письменником Григорієм Гусейновим

У рамках Дня писемності та української мови у Центрі культури української мови ім. О.Гончара 8 листопада відбулася зустріч з криворізьким письменником Григорієм Джамаловичем Гусейновим

08.11.2012 Презентація шостого тому епістолярної спадщини Дмитра Яворницького

7 листопада відбулася презентація шостого тому епістолярної спадщини до ста п’ятдесят сьомої річниці з Дня народження Дмитра Яворницького у Меморіальному будинку-музеї академіка. Листування видатних особистостей — це завжди найцінніші документальні свідчення про минулі часи, кажуть історики

07.11.2012 Презентація книги сьомої Легенд та переказів Криворіжжя „На землі, на рідній...”

Запрошуємо всіх бажаючих!

06.11.2012 Вперше - такий талановитий перший курс

При проведенні Дня юриста в цьому році присутні були приємно вражені: таких талантів на одному курсі ще ніколи не збиралося на нашому факультеті. Тут і співаки, і танцюристи, і музиканти. А ще виконавець нового направлення – біт-бокс талановитий Геннадій Сильванович. Закінчився концерт цікавим парадом бальних суконь у виконанні шести красунь І-го курсу, три з яких були нагородженні призами.

06.11.2012 НА ЗНАК ВДЯЧНОСТІ УЧИТЕЛЮ

Нещодавно на фасаді корпусу № 4 НГУ з’явилася ще одна меморіальна дошка, яку встановив разом з колегами професор кафедри транспортних систем і технологій професор М.А. Дудля на знак глибокої вдячності своєму вчителеві – відому вченому у галузі методики і технології пошуків і розвідки корисних копалин професору Є.Ф. Епштейну.

02.11.2012 Ректори трьох вузів отримали нагороди в НГУ

Події в Національному гірничому університеті (вересень-жовтень)

01.11.2012 Нагороди для ректорів

Враховуючи великий внесок у розвиток спільної справи – вищої освіти в Придніпровському регіоні, а також підтримку довготривалих дружніх і продуктивних стосунків між вищими навчальними закладами міста рішенням Вченої ради НГУ ректорів Большакова Володимира Івановича (Придніпровська Державна Академія Будівництва та Архітектури), Дзяка Георгія Вікторовича (Дніпропетровська державна медична академія) і Величка Олександра Григоровича (Національна металургійна академія України) було нагороджено однією з найвищих нагород гірничого університету – медалями «Знак вдячності».


Новости 911 - 920 із 1393
Початок | Попер. | 90 91 92 93 94 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт