Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Міжнародна діяльність кафедри

Співробітники кафедри ТСТ приймають активну участь у міжнародних конференціях: професори Дудля М.А. та Ширін Л.Н. – «Міжнародна конференція з буріння дегазаційних свердловин» (м. Сіань, Китай, 2011), «ХVI міжнародна науково-технічна конференція» (м. Краків, 2007), китай5.jpg«XIV Міжнародна конференція з буріння та охорони навколишнього середовища» (м. Подбаньське, Польща, 2008). Доцент Денищенко О.В. прийняв участь у міжнародних інтернет-конференціях «Динаміка наукових досліджень - 2007», «Науковий прогрес на межі тисячоліть – 2008».

Проф. Дудля М.А. підтримує багаторічні творчі зв’язки з колегами з Південно-російського державного технічного університету (НПИ), Казахстансько-британського технічного університету (м. Алма-Ата), Китайських геологічних університетів (м. Ухань, м. Пекін), технічного університету «Висока школа Банська» (Чехія), Краківської гірничо-металургійної академії та Вроцловського політехнічного китай22.jpgінституту (Польща), Клаустальського технічного університету (м. Кошица, Словакія). Він є академіком ACADEMY OF ENGINEERING IN POLAND та Української екологічної академії наук України, лауреатом премії Міністерства освіти і науки України та двічі Лауреатом премії Національного гірничого університету у галузі освіти і науки. Також він заслужений працівник нафтової та газової промисловості Польщі, його нагороджено знаком «ZLOTA ODZNAKE» цього відомства, медаллю MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ «Za szczegolne zaslugi dla oswiaty i wychowania», а також медалями та грамотами Akademii Gorniczo-Hutniczej im/ Stanislawa Staszica w Krakowie ta Wydzialu Wiertnictwa Nafty I Gazu AGH.


Викладачі та науковці кафедри активно співпрацюють із зарубіжними науковими та навчальними закладами. В рамках договору про співпрацю з фірмою «КОХ» проводяться науково-дослідницькі роботи по адаптації трубчастих стрічкових конвеєрів до складних умов гірничих підприємств України. З  всесвітньовідомою фірмою «ФЕРРІТ» кафедра виконує роботи по впровадженню на шахтах України дизельних монорейкових доріг. Співробітник фірми від України підвищує кваліфікацію в заочній аспірантурі НГУ при кафедрі ТСТ (аспірант Лебідь О.Л.). Разом з науковцями Магдебургського університету ім. ОТТО ФОН ГЕРІКЕ опубліковано навчальний посібник «Транспортно-складська логістика гірничих підприємств». 


Конференція у Кітайській народній республіці

Завідувач кафедри Ширін Леонід Никифорович разом з професором кафедри Дудлею Миколою Андрійовичем взяли участь у міжнародних конференціях, які проходили у Китайській народній республіці. далі<<


Стажування

Сорбат Юрій Вікторович, асистент кафедри транспортних систем і технологій, з 13 липня 2011 р. до 03 вересня 2011 р. проходив стажування в КGHM CUPRUM (Вроцлав, Польща). Виїзд до містечка Мірськ і презентація проекту туристичної траси ХVІ ст. (штольні св. Яна і Леопольда). Відвідання майбутньої туристичної траси.

3 серпня 2011 р. – відвідання збірника відходів збагачення мідної руди “Żelazny most”. Площа Безимени-1.jpgзбірника 14 км2 10 серпня 2011 р. – відвідання шахти „Półkowice-Sieroszowice”. Курс користування саморятівником (фільм і практичні навики), спуск і ознайомлення з лінією конвеєрного транспорту шахти (конвеєри з гідравлічним натягненням стрічки, пересипи з подушкою з породи (перпендикулярний пересип), пересип з конвеєра на конвеєр зверху, магазинування і бункери мідної руди, перерозподіл транспортних потоків на три напрямки). Видобування солі (супутній продукт). Ознайомлення з системами моніторингу конвеєрного транспорту та завантаженості бункерів. (презентація)


На головну

© 2006-2020 Інформація про сайт