Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

14.06.2012 Бізнес не можна примусити працювати з наукою, його треба зацікавити

У кінці травня керівництво енергетичної компанії ДТЕК у черговий раз відвідало Національний гірничий університет у Дніпропетровську. Програма візиту включала: зустріч зі студентами, науково-педагогічними працівниками ВНЗ, зокрема зі студентами «групи ДТЕК», а також презентацію наукових проектів НГУ щодо підвищення ефективності і безпеки вугледобувного виробництва.

14.06.2012 Національний гірничий університет привітав журнал «Бористен» з 250 номером

В травні цього року світ побачив 250 номер журналу «Бористен». Це число більш ніж важливе, адже журнал народився у далекому 1991 році, коли в Україні розпочинався шлях до Незалежності. І всі ці роки «Бористен» розповідав про культурні, наукові, мистецькі, соціальні та політичні події більше ніж у 33 країнах світу

12.06.2012 Науковці з Мічигану досліджують зсуви на льосових ґрунтах в Україні

У рамках реалізації проекту, підтриманого Фондом цивільних досліджень і розвитку США (CRDF), НГУ з 25 по 31 травня 2012 р. відвідав доцент Мічиганського технологічного університету, PhD Томас Уммен. Він розповів про свої дослідження в проекті з моделювання стійкості схилів з льосових грунтів, який він виконує у співпрацы з професором НГУ Дмитром Рудаковим. За словами науковця зі США, головна мета візиту – це робота зі збору та аналізу даних про льосові ґрунти та зсуви в Україні і, зокрема, у Дніпропетровську. Проведено дослідження місцезнаходження цих порід, зібрано дані про їхні властивості, виконано моделювання стійкості схилу, типового для правобережжя міста, при різних сценаріях зволоження грунтів.

11.06.2012 Акредитація спеціальностей в Національному гірничому університеті

В Національному гірничому університеті в поточному навчальному році завершилась процедура акредитації з 4-х напрямів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»:

11.06.2012 РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙТЕНГУВАННЯ-2012 ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

1. «Топ-200 Україна» (ЮНЕСКО-СЕПЕС / «Дзеркало тижня»)

10.06.2012 Яким був бал 2012 в НГУ (ВІДЕО)

Яким був бал в Національному гірничому університеті?

10.06.2012 Вітаємо з нагородою!

Вітаємо Надію Іллівну Гринько з отриманням нагороди «За заслуги перед Університетом». Надія Іллівна 21 рік працює в інформаційно-аналітичному центрі Національного гірничого університету, є редактором газети «Вісник»

06.06.2012 В рамках проекту ТЕМПУС "ECOMMIS" відбулася перша всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "E-COMMERCE: проблеми, розвиток, перспективи"

5-6 червня 2012 р. у Дніпропетровську на базі Державного ВНЗ «Національний Гірничий Університет» пройшла Перша всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «E-COMMERCE: проблеми, розвиток, перспективи» в рамках проекту ТЕМПУС «ECOMMIS».

05.06.2012 Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми та перспективи інноваційного розвитку економіки України" в НГУ

З 31 травня – 02 червня 2012 року у Національному Гірничому Університеті проходила десята, ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи інноваційного розвитку економік України». Метою конференції є консолідація наукового потенціалу і створення міжнародних науково-творчих колективів для інноваційного розвитку економіки України, визначення перспективних напрямків розвитку економічної науки.

31.05.2012 Студенти Центру українсько-польської співпраці НГУ успішно пройшли атестацію комісії Міністерства вищої освіти і науки Польщі

26, 27 травня у Національному гірничому університеті сталася знакова подія – відбулося засідання Атестаційної комісії Міністерства вищої освіти і науки Польщі з проведення сертифікаційного екзамену за програмою «Польська мова для іноземців». Цей екзамен є аналогічним за структурою до всім відомого Toeful, що здається із англійської мови. Незважаючи на те, що Національний гірничий університет є технічним вишом, його мовній підготовці можуть позаздрити колеги-філологи. Зокрема, Центр українсько-польської співпраці довів, що в гірничому можуть вивчати іноземні мови на дуже високому рівні. Основу тих, хто приступив до екзамену в Дніпропетровську, складають саме вихованці цього Центру (Двадцять п'ять осіби із сорок двох представляли Центр українсько-польської співпраці http://www.nmu.org.ua/ua/content/infrastructure/intern_educat_centers/ukr_poland_center/ - посилання).


Новости 1021 - 1030 із 1393
Початок | Попер. | 101 102 103 104 105 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт