Програма "Відкритий файл" на 51 каналі за участю ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Півняка та проректора з наукової роботи, професора Олександра Бешти
О БАЛ! ТЕБЕ Я ТАК ЧЕКАВ!
Традицію проведення випускного балу закладено у Катеринославському вищому гірничому училищі на початку ХХ сторіччя. У 2005 році цю традицію відновлено та насичено новими сучасними елементами. Бал в НГУ, зазвичай, проходить за участю представників керівництва області та міста, роботодавців, наукових і освітянських партнерів, бізнесових структур й успішних випускників попередніх років.
У кінці травня керівництво енергетичної компанії ДТЕК у черговий раз відвідало Національний гірничий університет у Дніпропетровську. Програма візиту включала: зустріч зі студентами, науково-педагогічними працівниками ВНЗ, зокрема зі студентами «групи ДТЕК», а також презентацію наукових проектів НГУ щодо підвищення ефективності і безпеки вугледобувного виробництва.
В травні цього року світ побачив 250 номер журналу «Бористен». Це число більш ніж важливе, адже журнал народився у далекому 1991 році, коли в Україні розпочинався шлях до Незалежності. І всі ці роки «Бористен» розповідав про культурні, наукові, мистецькі, соціальні та політичні події більше ніж у 33 країнах світу
У рамках реалізації проекту, підтриманого Фондом цивільних досліджень і розвитку США (CRDF), НГУ з 25 по 31 травня 2012 р. відвідав доцент Мічиганського технологічного університету, PhD Томас Уммен. Він розповів про свої дослідження в проекті з моделювання стійкості схилів з льосових грунтів, який він виконує у співпрацы з професором НГУ Дмитром Рудаковим. За словами науковця зі США, головна мета візиту – це робота зі збору та аналізу даних про льосові ґрунти та зсуви в Україні і, зокрема, у Дніпропетровську. Проведено дослідження місцезнаходження цих порід, зібрано дані про їхні властивості, виконано моделювання стійкості схилу, типового для правобережжя міста, при різних сценаріях зволоження грунтів.
В Національному гірничому університеті в поточному навчальному році завершилась процедура акредитації з 4-х напрямів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: